HİZMETLERİMİZ

Sizlere sunduğumuz tüm hizmetler aşağıda verilmiştir. Hizmet detayına giderek o hizmete dair detaylı bilgi edinebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ ?

HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

WEB TASARIM

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fikriyle yola çıkarak hayalinizdeki Web Sitesine ulaşmanızı sağlıyoruz. Kurumsal, bireysel aklınıza gelebilecek her türlü web sitesini sizler için tasarlıyoruz. Web Tasarım hizmeti müşteriye sadece bir kez verilir ve proje bittikten sonra değişiklik yapımı ücrete tabidir. Daha fazla bilgi için detaylar sayfasını ziyaret ediniz.


YÖNETİM PANELLERİ

Web Tasarım hizmetimizden yararlanıp aynı zamanda sitenizin dinamik olarak sizler tarafından değiştirilebilir ve güncellenebilir olmasını mı istiyorsunuz ? Yönetim panelleri ile sizlere tam istediğiniz hizmeti sunuyoruz. Web sitenizde bulunan tüm bölümlerde istediğiniz şekilde ekleme, çıkarma, yenileme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için detaylar sayfasını ziyaret ediniz.


E-TİCARET SİSTEMLERİ

Ticarette yeni bir soluk mu arıyorsunuz ? İnternete mi açılmak istiyorsunuz ? E-Ticaret sistemleri internet üzerinden satış yapmanız için tasarlanmıştır. Tamamen güvenilir alt yapıda olan bu sistemlere sahip olmak PD Dizayn ile çok kolay. Daha fazla bilgi için detaylar sayfasını ziyaret ediniz.


ŞİRKET YÖNETİM SİSTEMİ

Kurumsallıkta bir adım ileri gitmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Şirketinizin veya işletmenizin işlemlerini bir panel üzerinden yapmak ve incelemek isterseniz Şirket Yönetim Panelleri tam da size göre. Çalışanlarınız sistemi kullansın size sadece arkanıza yaslanıp takip etmesi kalsın. Daha fazla bilgi için detaylar sayfasını ziyaret ediniz.


PROJE AŞAMALARI

1. GÖRÜŞME

2. GELİŞTİRME

3. SUNUM

HEMEN BİZİMLE ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN